DUŻY PALNIK KUCHENKA TABORET GAZOWY 9,8kW

New product

Taboret Gazowy, duża kuchenka, palnik żeliwny - model posiada trzy niezależne zawory za pomocą których regulujemy miejsce oraz moc zapalanych palników.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

73,90 zł brutto

Więcej informacji

Taboret Gazowy, duża kuchenka, palnik żeliwny - model posiada trzy niezależne zawory za pomocą których regulujemy miejsce oraz moc zapalanych palników.

SOLIDNA KONSTRUKCJA WYKONANA Z ŻELIWA - MOŻLIWE OBCIĄŻENIE NAWET DO 150 KG !

Taborety gazowe mają szerokie zastosowanie w gastronomi, na stołówkach, imprezach okolicznościowych itp. Taboret na pewno ułatwi Ci przygotowanie potraw na uroczystości oraz święta. Taboret posiada zawór do płynnej regulacji wielkości płomienia. Taboret przeznaczony jest do gazu PROPAN - BUTAN - (LPG) czyli gaz z butli. Urządzenie przy tej mocy w bardzo szybkim czasie zagotuje zawartość, przy zużyciu optymalnie małej ilości gazu. Inne urządzenia tego typu o niższej mocy nie spełniają oczekiwań użytkowników. Taboret posiada zawór regulacji płomienia jak zwykła kuchenka. Solidna żeliwna konstrukcja całość wykonana z żeliwa.

Moc znamionowa to 9,8 kW zużycie gazu wynosi 570 gram/godzinę.

Wysoka sprawność kuchni, solidna konstrukcja jak również duży palnik pozwala na stosowanie garnków o bardzo dużej średnicy od 12 cm do 50 cm średnicy czyli nawet o pojemności do 100 l. Regulacja mocy płomienia odbywa się za pomocą 3 pokręteł zaworu.

DANE TECHNICZNE:

Wymiary całkowite : 42,5 x 35 cm

Taboret gazowy - moc 9,8 kW

ZESTAW ZAWIERA:

- palnik z żeliwa - konstrukcje z żeliwa

- zestaw śrub

- zawór do regulowania płomienia

- zestaw nie zawiera wężyków i przyłącza

30 other products in the same category: